E-Mail Göndererek de
Soru Sorabilir, Sipariş Verebilirsiniz
info@beslenmeofisi.com
Shake Tarifleri

Pürüzsüz ve kremsi bir görünüm elde edene kadar tüm malzemeleri karıştırın ya da blenderdan geçirin.

   
Strawberry Sensation Shake

 

1 Porsiyon vanilyalı Formül 1 Shake
250 ml Yarım Yağlı Süt
1 Kupa Dolusu Taze Çilek
1 Adet Taze ve Olgun Kayısı
4 Buz Küpü (tercihe bağlı)

Yaklaşık 260 kalori

Pazar Sürprizi

1 Porsiyon Vanilyalı Formül 1 Shake
1 Küçük Muz
1 Çay Kaşığı Badem
150ml Su

Yaklaşık 300 Kalori

Kahvaltı’da Shake

 

1 Porsiyon Vanilyalı Formül 1 Shake
100 ml Yağsız Süt
150mg Sade Light Yoğurt
Yarım Muz
1 Fincan Tahıl Gevreği
Tahıl gevreği dışındaki malzemeleri pürüzsüz bir karışım elde edene kadar karıştırın. Shake’iniz hazır olduktan sonra tahıl gevreğini üzerine serpip kaşıkla yiyebilirsiniz.

Yaklaşık 315 Kalori


Vanilyalı ve Naneli Shake

1 Porsiyon Vanilyalı Formül 1 Shake
250 ml Yarım Yağlı Süt
1 Tutam Taze Nane
4-6 Buz Küpü (tercihe bağlı)

Yaklaşık 230 Kalori

 

HERBALIFE  SHAKE

Herbalife Şirketi ilk kurulduğu zaman üretilen ve yıllarca insanlara sonuç aldırmada en önemli üründür. Diğer bir adı da Formül 1 Besleyici Shake karışımı. Halk dilinde daha çok mama olarak bilinse de mamayla pek ilgisi yoktur.

İlk şirketin kuruluş  ve insanlara tanıtım aşamasında ne kadar enteresan ki arabanın bagajında küçük poşetler halinde  insanlara tattırarak kabul görmüştür. Yani şu anki çok hoş ambalajı olan cicli kutularda değil etiketsiz poşetlerde insanların satın aldığı bir üründü. Tabi zamanla şirket büyüdükçe daha profesyonel ambalajlama ve diğer ürünlerin üretimine başlanmıştır. İlk defa şirket kurucusu bu ürünü ona en çok inanan büyük annesinde uygulamış ve ondan aldığı muhteşem sonuç üzerine etraftan talepler gelmeye başlamış. Zaten temel felsefe şu ki insanların beslenme alışkanlıklarını değiştirerek onların yaşam kalitelerini, sağlık kalitelerini daimi kılmak. Yaşlanmadan gençliği,hasta olmadan sağlığı korumak.

Bu sadece arabanın bagajında ve bir tek büyükannenin sonucuyla ilk ayında 23 000$ ilk yılında 1 milyon dolar ciroya ulaşıyor. İlk açıldığı ülke Kanada daha sonra tabi tüm dünyaya yayılacak hem finansal güce ve tecrübeye ulaşmıştır. Ürün yelpazesi geliştirilmiş, hem iç beslenme hem de dış beslenmede dünya markası bir şirket haline gelmiştir.

Herbalife shake ne işe yarar? SHAKE  Herbalife nin temel ürünüdür. Hangi amaçla olursa olsun mutlaka ürün kullanım hususunda ilk kullandığımız ve önerdiğimiz üründür. Herbalife shake , ister kilo aşağı kontrol, ister kilo yukarı kontrol, ister fit kalma ,kilo kontrol ister sporcu beslenmesi olsun, olmazsa olmaz bir üründür. Mutlaka programa dahil ediyoruz. Asıl ürün SHAKE diğer ürünler pgramı destekleyici ürünler. Mesela kilo aşağı kontrol programında sadece Herbalife çayı tek başına yüzde yüz sonuca götürmez fakat süreç biraz uzasa da F1 Besleyici SHAKE karışımı sonuca götürür.

Kilo aşağı kontrol programında iki öğün SHAKE bir öğün yemek. Kilo yukarı programda ise üç öğün yemek üstüne üç öğün SHAKE. Ya da ideal kahvaltı dediğimiz beslenme programında iki öğün normal yemek sabahları sadece SHAKE.

HERBALİFE SHAKE nin içinde ihtiyacımız olan başta protein olmak üzere bir çok vitamin ve mineral  bulunmaktadır. Beslenme Uzmanları bilimsel olarak öğün başına ihtiyacımız olan hayati değer taşıyan besinleri koyarak, hazırlanılıp içildiği zaman hücresel beslenme yaparak mideden ziyade hücreleri besler ve acıkma yaşanmamış olunur. Toz halinde olup kutuları 550 gr ağırlığında, polikarbon kutularda ve ağzı sıkıca kapalı halde insanlara ulaştırılmaktadır. İçinde ne varsa etiketinde yazmak zorunda yasalar gereği. Etiketleme mevzuatına uygunluğu ve megadoz yasasına uygunluğu bulunmaktadır. Her girdiği ülkenin gıda bakanlığı tarafından ek gıda takviyesi onayı almıştır.

SHAKE Hazırlanışı çok basit. Eğer sıvı tercih edilirse süt ve meyve suyu, evde hazırlanan komposto tarzı içeceklerle hazırlanabilir. Yani asitsiz tercihe göre tüm sıvı içeceklerle hazırlanabilir. Doyuma göre 250-300 ml e 2 ya da 3 çorba kaşığı karıştırılarak hazırlanır. Üzerine mutlaka bol su içilmelidir. Ya da yoğurtla hazırlanıp kaşıkla yenilebilir.

Yani kısaca SHAKE hakkında çok şey söylenir. Ama en önemlisi Herbalife şirketinin en önemli ürünü olup insanları hedeflerine ulaştırmada olmazsa olmaz  yıldız bir üründür.

Diğer Shake Tariflerimiz için tıklayınız.

 


Etiketler : herbalife, herbalife ürünleri, herbalife shake tarifleri, vanilyalı formül1,fındıklı formül 1,herbalife shake temel besleyici ürün