E-Mail Göndererek de
Soru Sorabilir, Sipariş Verebilirsiniz
info@beslenmeofisi.com
Ramazan'da Herbalife ile Sağlıklı Beslenme
Öncelikle sıvı tüketimimizi azaltmamalıyız. İftarda çok fazla su tüketmek yerine çorba ve sebze yemekleri,meyve kompostosu gibi hem kalorisi hem de su içeriği olan yiyecekler bizim için idealdir. İftardan sonra su tüketimimiz sahur bitene kadar 2-2,5 litre olmalıdır.

Suyun yanı sıra lifli besinlerin tüketimine de dikkat etmeniz gerekir. İçeriğinde prebiyotik inülin lifi ( sindirimi destekleyen çözülebilir bir prebiyotik lif türüdür. ) ve domates likopeni ( güçlü bir antioksidandır. ) bulunduran Gurme Domates Çorbasından iftarda rahatlıkla tüketebilirsiniz. 

Ayrıca yemekten sonra Herbalife Çayını içerek,akşam iftarınızı lezzetli bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Elbette kullanmakta olduğunuz besin takviyelerinin kullanımına da devam etmelisiniz. Sahurda da,yine aynı şekilde beslenmeye ve yeterli miktarda sıvı alımına dikkat etmeniz gerekir.

Ramazanda Herbalife ile Sağlıklı Beslenme Programı


İftar: Sağlıklı ve protein ağırlıklı ( ızgara et, ızgara köfte , ızgara tavuk ve baklagiller )bir öğün ile orucunuzu açın. Ramazan ayının vazgeçilmezi olan ramazan pidesini az miktarda tüketmenizi öneririz. Pide ile birlikte beyaz pirinç tüketmemeye özen gösteriniz.

İftar yemeğinizden sonra sahur vaktine kadar 2 - 2,5 litre su ve  2 - 3 bardak Herbalife bitkisel çay tüketmenizi öneririz.

Sahur: 400 ml süt ile birlikte 4-5 ölçü kaşığı Herbalife Formül 1 Shake tüketiniz. Damak tadınıza göre yoğurt ile de tüketim yapılabilir.

Herbalife Thermo Complete kullanıyorsanız iftar ile sahur arası bir tablet sahur yemeğinden sonra bir tablet alabilirsiniz.